call_order
Мы работаем:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°

Эспа-Липон 600

banner_one
Кол-во товаров: 0
Общая сумма: 0,00
Скидка: 0 %
К оплате: 0,00
Категории
s1 БАДы (США)
  bg_new Диета, потеря веса
  bg_new Женское здоровье
  bg_new Иммунитет
  bg_new Кровяное давление
  bg_new Уровень сахара
s1 Лечебная косметика
  bg_new Bioderma (Биодерма)
  bg_new Eucerin (Эуцерин)
  bg_new Exfoliac (Эксфолиак)
  bg_new Filorga (Филорга)
  bg_new La Roche-Posay (Ля Рош-Позе)
  bg_new Laino (Лено)
  bg_new Lierac (Лиерак)
  bg_new Noreva (Норева)
  bg_new Nuxe (Нюкс)
  bg_new Phyto (Фито)
  bg_new Vichy (Виши)
  bg_new Vigor (Вигор)
  bg_new Weleda (Веледа)
  bg_new Плацент-формула
  bg_new Сесдерма (Sesderma)
  bg_new Другое
s1 Бандажи, белье и чулочные изделия
s1 Витамины и минералы
s1 Гастроэнтерология
s1 Гомеопатия
s1 Гормональные препараты
s1 Для детей
s1 Желудочно-кишечные
s1 Здоровая еда
s1 Кардиология
s1 Мази и наружные формы
s1 Медтехника
s1 Обезболивающие
s1 Онкология, препараты, действующие на с-му крови
  bg_new Алмеда (Швейцария)
s1 Офтальмология
s1 Перевязка, шприцы, хирургический материал
  bg_new Пластыри
s1 Пищевые добавки
  bg_new Orthomol (Ортомол)
  bg_new Country Life (Кантри Лайф)
s1 Противоаллергические
s1 Противоастматические
s1 Противовоспалительные
s1 Противомикробные, противовирусные и противопаразитарные
s1 Противопростудные
s1 Сахарный диабет
s1 Сосудистые
s1 Средства гигиены и ухода за больными
s1 Средства для полости рта
s1 Суппозитории (Свечи)
s1 Урология, гинекология
s1 Успокоительные, снотворные
s1 Ушные и глазные средства
s1 Щитовидная железа
s1 Эфирные масла, травы

small_bottom

Поиск и резервирование лекарств

А Б В Г Д Е Ё Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я 0 - 9
Найти
Чтобы найти нужное лекарство, в поле поиска вводим первое слово названия или несколько первых букв и нажимаем кнопку «Найти».
Обратите внимание, строка поиска должна содержать от 3 до 64 символов.
large_bottom

Эспа-липон 600 табл. №30

Уважаемые покупатели!
В связи с карантином доставки курьером по Киеву до 04.04.2020 осуществляться не будут.

Предлагаем пользоваться услугами Новой Почты или Укрпочты. Извините за временные неудобства.

Спасибо за понимание.
Код товара:  7175
Производитель:  «Esparma»
Наличие:  Нет в аптеке
Цена: 401,00 грн. *
Количество:   x 401,00  =  401,00 грн. Купить
Цена и наличие товара действительны на 02.04.2020
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За более подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Инструкция к " Эспа-липон 600 табл. №30 "
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЕСПА-ЛІПОН® 200 (ЕSРА-LIРОN® 200)

ЕСПА-ЛІПОН® 600 (ЕSРА-LIРОN® 600)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: кислота тіоктова (tioctic acid);

основні фізико-хімічні властивості: таблетки жовтого кольору, вкриті оболонкою;

склад Эспа-липон 600 табл. №30:

1 таблетка препарату Еспа-ліпон® 200 містить 200 мг альфа-ліпоєвої (тіоктової) кислоти;

1 таблетка препарату Еспа-ліпон® 600 містить 600 мг альфа-ліпоєвої (тіоктової) кислоти;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, повідон, целюлоза мікрокристалічна, целюлоза порошкоподібна, кремнію діоксид високодисперсний, кремнію діоксид осаджений, натрію карбоксиметилкрохмаль, магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 6000, тальк, титану діоксид (Е 171), хіноліновий жовтий (Е 104).

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на травну систему та метаболізм. Код АТС А16АХ01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Альфа-ліпоєва кислота - це подібна до вітамінів речовина, яка утворюється ендогенним шляхом. Вона виконує коферментну функцію в окислювальному декарбоксилюванні кетокислот, бере участь у регулюванні ліпідного, вуглеводного та холестеринового обміну. Покращує функцію печінки завдяки гепатопротекторній та дезінтоксикуючій дії. Суть дії альфа-ліпоєвої кислоти при цукровому діабеті полягає у зменшенні перекисного окислення ліпідів у периферійних нервах, покращанні ендоневрального кровотоку, що приводить до збільшення швидкості нервового проведення. Крім того, альфа-ліпоєва кислота сприяє утилізації глюкози у м’язах незалежно від дії інсуліну, збільшенню вмісту макроергічних сполук у скелетних м’язах хворих на моторну нейропатію.

Фармакокінетика. Альфа-ліпоєва кислота після перорального прийому швидко і майже повністю всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Біотрансформація альфа-ліпоєвої кислоти в організмі відбувається шляхом окислення бокових ланцюгів та кон’югації. В системній доступності альфа-ліпоєвої кислоти існують суттєві індивідуальні коливання. Вона значною мірою піддається ефекту “першого проходження” в печінці. Виводиться нирками переважно у формі метаболітів. Період двократного зниження концентрації (Т1/2) в сироватці становить 10-20 хвилин.

Показання для застосування.

Полінейропатії різного ґенезу (діабетична полінейропатія, алкогольна полінейропатія та ін.), лікування та профілактика атеросклерозу (як гіполіпідемічний засіб), при хронічних гепатитах та цирозі печінки (за відсутності гепатиту В), при гострих і хронічних інтоксикаціях (отруєннях солями важких металів, грибами).

 

Спосіб застосування та дози Эспа-липон 600 табл. №30.

Препарат застосовують внутрішньо у вигляді таблеток, вкритих оболонкою.

При діабетичній полінейропатії дорослим рекомендується приймати внутрішньо по 1 таблетці препарату Еспа-ліпон® 600 (відповідає 600 мг альфа-ліпоєвої кислоти) 1 раз на добу або по 1 таблетці препарату Еспа-ліпон® 200 2-3 рази на добу (відповідає 400-600 мг альфа-ліпоєвої кислоти), не розжовуючи та запиваючи достатньою кількістю води. В тяжких випадках або замість внутрішньовенних ін’єкцій таблетки можна застосовувати в максимальній добовій дозі 1 800 мг, розділених на 3 прийоми. Прийом таблеток Еспа-ліпон® 600 і Еспа-ліпон® 200 не залежить від вживання їжі.

За умов тяжкої діабетичної полінейропатії (при значних проявах симптомів полінейропатії) може бути необхідною початкова терапія з парентеральним введенням альфа-ліпоєвої кислоти: інфузії 24 мл ін’єкційного розчину препарату (відповідає 600 мг альфа-ліпоєвої кислоти) 1 раз на добу. Таку пoчаткoву терапію проводять протягом 10-20 днів. Якщо проведення початкової інфузійної терапії є тимчасово неможливим, на цей період препарат можна призначати внутрішньо в дозі 600 мг 1-3 рази на добу.

Після проведення курсу початкової терапії рекомендується перейти на підтримуючу терапію лікарськими формами препарату Еспа-ліпон® для перорального прийому в дозі 600 мг/добу і вище протягом 1-3 місяців.

Оскільки пошкодження нервів при діабеті пов’язано з хронічним перебігом хвороби, препарат, можливо, доведеться застосовувати протягом тривалого часу. В кожному окремому випадку рішення про тривалість терапії вирішується індивідуально.

Для профілактики діабетичної полінейропатїї, а також при інших, перелічених вище порушеннях обміну речовин, захворюваннях печінки, хронічних інтоксикаціях дозу препарату необхідно добирати індивідуально, залежно від ступеня тяжкості захворювання, віку та маси тіла хворого. Звичайно рекомендується призначати внутрішньо по 1 таблетці препарату Еспа-ліпон® 200 1-3 рази на добу (відповідає 200-600 мг альфа-ліпоєвої кислоти) або по 1 таблетці препарату Еспа-ліпон® 600 1 раз на добу (відповідає 600 мг альфа-ліпоєвої кислоти) протягом 10-20 днів; підтримуюча доза становить 400-600 мг/добу протягом 1-2 місяців.

Побічна дія.

Дані про побічну дію після прийому таблеток, в яких міститься альфа-ліпоєва кислота, відсутні, проте побічні ефекти, що спостерігаються після парентерального введення альфа-ліпоєвої кислоти, не можна повністю виключити і при прийомі таблеток. До них належать головний біль, утруднене дихання і алергійні реакції на шкірі (кропив’янка, екзема).

В окремих випадках, лише при парентеральному введенні альфа-ліпоєвої кислоти, спостерігалися судоми, двоїння в очах, спонтанні невеликі крововиливи у шкіру (пурпура) і порушення функції тромбоцитів (тромбопатії). В результаті покращання засвоєння глюкози в окремих випадках може знизитись рівень цукру в крові.

У більшості випадків усі вказані прояви минають самостійно.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до альфа-ліпоєвої кислоти або до інших інгредієнтів препарату.

Передозування.

Про випадки специфічної інтоксикації альфа-ліпоєвою кислотою не повідомлялось, окрім того, зважаючи на фармакологічну дію речовини, її і не слід очікувати.

При передозуванні можливі нудота, блювання, головний біль. Лікування - симптоматичне.

 

Особливості застосування.

На початку лікування полінейропатії через регенераційні процеси можливо короткочасне посилення парестезій з відчуттям “повзання мурашок”.

 

Діти. Належним чином отримані клінічні дані щодо застосування препарату для лікування дітей та підлітків недостатні, тому при лікуванні пацієнтів цієї вікової групи лікар може призначати дозування індивідуально у кожному окремому випадку. Проте, враховуючи належність альфа-ліпоєвої кислоти до малотоксичних сполук, дозу розраховують індивідуально, за стандартними схемами.

Застосування в періоди вагітності та годування груддю. Дані про безпеку застосування препарату в період вагітності відсутні, тому при настанні вагітності лікування препаратами Еспа-ліпон® 200 та Еспа-ліпон® 600 можна продовжувати тільки за призначенням лікаря. Даних про перехід альфа-ліпоєвої кислоти у материнське молоко немає, тому від лікування препаратом під час годування груддю краще відмовитись.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Альфа-ліпоєва кислота може посилювати цукрознижуючу дію інсуліну та пероральних антидіабетичних засобів, підвищуючи чутливість периферійних тканин до цих препаратів, у зв’язку з чим може виникнути необхідність коригувати дозу інсуліну або пероральних антидіабетичних засобів. 3 цієї причини необхідно проводити ретельний контроль цукру в крові, зокрема на початковому етапі терапії.

Не виключено, що одночасне застосування препарату Еспа-ліпон® може призвести до втрати активності цисплатину.

Застереження. Під час лікування препаратами Еспа-ліпон® 200 та Еспа-ліпон® 600 слід утримуватись від вживання алкоголю, оскільки алкоголь та його метаболіти можуть послаблювати дію альфа-ліпоєвої кислоти.

Умови та термін зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Эспа-Липон 600 вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Эспа-Липон 600, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Эспа-Липон 600, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Эспа-Липон 600, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Эспа-Липон 600 указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Эспа-Липон 600 указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Эспа-Липон 600 Аптека Парус» или «Аптека Парус Эспа-Липон 600 купить».

large_bottom
А также покупают...

Аптека «Парус»: Гастроэнтерология

А также покупают...

Цена 369,00 грн.
Купить
Укрлив табл. 250мг №30
line
Цена 98,00 грн.
Купить
Легалон капс. 70 мг. №30
line
Цена 83,00 грн.
Купить
Энтеросгель паста 135 г. сладкий вкус
large_bottom
Авторизация
Если Вы являетесь постоянным клиентом нашей аптеки, введите свой логин и пароль. И нажмите кнопку «Вход»
Забыли пароль?
Регистрация
small_bottom

Прием заказов:

(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Скорая помощь
ОРВИ/ОРЗ
89
Бронхит
63
Отит
52
Пневмония
45
Артрит
22
Диарея
20
Аллергия
18
Гастрит
5
Лекарства
Арбидол
Амиксин
Гропринозин
Амизон
Энгистол
Анаферон
Респиброн
Оцилококцинум
small_bottom
Партнеры


Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю! Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!
Аптечный Гид
ucccf
small_bottom
Новости
Новая аптека
• • •
Курьерская служба «УкрПочта Экспресс»
• • •
Отравка заказов через Укрпочту
• • •
новая аптека на Харьковском массиве в Киеве
• • •
Китруда (keytruda) конц. для инф. 100мг/мл фл. 4мл.
small_bottom
Каталог предприятий