call_order Заказать звонок
Мы работаем:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°

Ринит

banner_one
Кол-во товаров: 0
Общая сумма: 0,00
Скидка: 0 %
К оплате: 0,00
Оформить заказ

Категории

s1 Продукція Аптека SCHALI
  bg_new Комплекси лікування
  bg_new Дієтичні добавки "Протидіабетичні"
  bg_new Дієтичні добавки "Омолодження на клітинному рівні"
  bg_new Рідкі і тверді супозиторії
  bg_new Противірусні гідрогелі
  bg_new Противірусні фіто-мінеральні гідрогелі
  bg_new Фотоактивні фіто-мінеральні гідрогелі
  bg_new Фотоактивні гідрогелі по для догляду за порожниною рота
  bg_new Регенеруючі спреї
  bg_new Гідроколоїдний мінеральний пластир
  bg_new Силіконовий мінеральний комплекс
s1 БАДы (США)
  bg_new Диета, потеря веса
  bg_new Женское здоровье
  bg_new Иммунитет
  bg_new Кровяное давление
  bg_new Уровень сахара
s1 Витамины и БАДы (Евросоюз)
s1 Лечебная косметика
  bg_new Bioderma (Биодерма)
  bg_new Eucerin (Эуцерин)
  bg_new Exfoliac (Эксфолиак)
  bg_new Filorga (Филорга)
  bg_new La Roche-Posay (Ля Рош-Позе)
  bg_new Laino (Лено)
  bg_new Lierac (Лиерак)
  bg_new Noreva (Норева)
  bg_new Nuxe (Нюкс)
  bg_new Vichy (Виши)
  bg_new Vigor (Вигор)
  bg_new Weleda (Веледа)
  bg_new Плацент-формула
  bg_new Сесдерма (Sesderma)
  bg_new Другое
s1 Бандажи, белье и чулочные изделия
s1 Витамины и минералы
s1 Гепатология
s1 Гомеопатия
s1 Гормональные препараты
s1 Для детей
s1 Желудочно-кишечные
s1 Здоровая еда
s1 Кардиология
s1 Мази и наружные формы
s1 Медтехника
s1 Обезболивающие
s1 Онкология, препараты, действующие на с-му крови
  bg_new Алмеда (Швейцария)
s1 Офтальмология
s1 Перевязка, шприцы, хирургический материал
  bg_new Пластыри
s1 Пищевые добавки
  bg_new Orthomol (Ортомол)
  bg_new Country Life (Кантри Лайф)
  bg_new Метадженикс (США/Бельгия)
s1 Противоаллергические
s1 Противоастматические
s1 Противовоспалительные
s1 Противомикробные, противовирусные и противопаразитарные
s1 Противопростудные
s1 Сахарный диабет
s1 Сосудистые
s1 Средства гигиены и ухода за больными
  bg_new Противовирусные средства защиты
s1 Средства для полости рта
s1 Суппозитории (Свечи)
s1 Урология, гинекология
s1 Успокоительные, снотворные
s1 Ушные и глазные средства
s1 Щитовидная железа
s1 Эфирные масла, травы

small_bottom

Поиск и резервирование лекарств

А Б В Г Д Е Ё Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я 0 - 9
Найти
Чтобы найти нужное лекарство, в поле поиска вводим первое слово названия или несколько первых букв и нажимаем кнопку «Найти».
Обратите внимание, строка поиска должна содержать от 3 до 64 символов.
large_bottom

Ринит табл. 150 мг. №100

Уважаемые покупатели!
Код товара:  3752
Производитель:  «Кусум хелтхкер»
Наличие:  Есть в наличии
Цена: 77,00 грн.
Количество:   x 77,00  =  77,00 грн. Купить
Цена и наличие товара действительны на 27.11.2020

Инструкция

Инструкция
Инструкция к "Ринит табл. 150 мг. №100"
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

РИНИТ®

(RINIT®)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: ranitidine;

N-[2-[[[5-(диметиламіно) метил]фурфіл]метилтіо]-етил]-N’-метил-2-нітро-1,1-етилендіамін;

основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, оранжевого кольору;

склад Ринит табл. 150 мг. №100: 1 таблетка містить ранітидину гідрохлориду, що еквівалентно ранітидину 150 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, компонент для покриття – Opadry II 85G53691 оранжевий (FD&C Blue № 2 Aluminium Lake (AL5096), FD&C Yellow № 6 Aluminium Lake (AL5197), FD&C Yellow № 6 Aluminium Lake (3862), лецитин, поліетиленгліколь, спирт полівініловий, понсо 4R, Aluminium Lake, тальк, титану діоксид).

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Противиразкові засоби. Kод АТС А02В А02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Риніт(R) є антагоністом Н2-гістамінових рецепторів. Конкурентно зворотньо зв’язуючись із Н2-гістамінованими рецепторами парієтальних клітин слизової оболонки шлунка, пригнічує базальну та стимульовану секрецію соляної кислоти та зменшує активність пепсину, підвищує рН вмісту шлунка. Зменшує об’єм шлункового соку, зумовленого подразненням барорецепторів (розтягнення шлунка), харчовим навантаженням, дією гормонів та біогенних стимуляторів (гастрин, гістамін, пенгастрин, кофеїн). Тривалість дії препарату після одноразового застосування приблизно 12 год.

Фармакокінетика. Ранітидин швидко всмоктується під час прийому внутрішньо. Абсорбція не залежить від прийому їжі. Пік концентрації у плазмі в межах 300 - 500 мкг/мл досягається через 1 - 3 год після перорального прийонму 150 мг препарату. Біодоступність ранітидину 50%. Концентрація Риніту(R) в плазмі пропорційна вжитій дозі. Зв’язування з білками плазми становить 15%. Частково метаболізується в печінці.

Виведення препарату здійснюється переважно нирками (60 - 70% пероральної дози) та 26% з фекаліями. Період напіввиведення дорівнює 2 - 3 год. Приблизно 30% пероральної дози виділяється в незміненому вигляді.

 

Показання для застосування. Пептична виразка шлунка і дванадцятипалої кишки в разі відсутності H. pylori або при неможливості ерадикації H. pylori як профілактичне лікування; ГЕРХ (гастро-езофагеальна рефлюксна хвороба); синдром Золлінгера–Еллісона; хронічний гастрит з підвищеною кислотоутворюючою функцією шлунка в стадії загострення; невиразкова диспепсія.

 

 

 

Спосіб застосування та дози Ринит табл. 150 мг. №100.

Дорослі.

Пептична виразка шлунка в разі відсутності H. рylori або як профілактичне лікування при неможливості ерадикації H. рylori – по 150 мг 2 рази на добу або 300 мг 1 раз на добу 4 - 8 тижнів.

Пептична виразка дванадцятипалої кишки в разі відсутності H. рylori або як профілактичне лікування при неможливості ерадикації H. рylori – по 150 мг 2 рази на добу або 300 мг 1 раз на добу 4 - 6 тижнів.

Гастро-езофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) – по 150 мг 4 рази на день 4 - 8 тижнів. Підтримуюча терапія при ГЕРХ – по 150 мг 1 раз на добу до 12 місяців.

Синдром Золлінгера-Еллісона – початкова доза становить 150 мг 4 рази на добу, але у разі необхідності доза може бути збільшена. Підбір дози індивідуальний.

Для пацієнтів із невиразковою диспепсією рекомендовано курс по 150 мг 2 рази на добу 2 - 4 тижні або 300 мг 1 раз на добу.

Хронічний гастрит з підвищеною кислотоутворюючою функцією шлунка в стадії загострення – по 150 мг 2 рази на добу 2 - 4 тижні або 300 мг 1 раз на добу.

Ниркова недостатність

У пацієнтів з тяжким ураженням нирок (кліренс креатиніну менше 50 мл/хв) можлива кумуляція ранітидину. Для таких пацієнтів рекомендована доза 150 мг 1 раз на день. Пацієнтам, які проходять постійний амбулаторний перитонеальний діаліз або постійний гемодіаліз, ранітидин (150 мг) слід застосовувати відразу ж після сеансу діалізу.

Побічна дія. У незначної частини пацієнтів спостерігались головний біль та запаморочення, сонливість, тривожність, збудження. Існують повідомлення про поодинокі випадки виникнення галюцинацій, насамперед у тяжкохворих та пацієнтів літнього віку. Було декілька повідомлень про зворотнє затуманення зору, можливо через зміни акомодації ока.

Можуть спостерігатися сухість у роті, запор або діарея, нудота, блювання, біль у животі. Можливі зворотні зміни лабораторних показників в аналізах функції печінки. Є окремі повідомлення про гепатити (з жовтяницею або без), як правило, зворотні.

Повідомлялося про можливість розвитку гострого панкреатиту.

Зміни в крові, як правило, зворотні (лейкопенія, тромбоцитопенія, гранулоцитопенія, апластична анемія) мали місце у деяких пацієнтів. Повідомлялось про окремі випадки агранулоцитозу або панцитопенії, інколи з кістково-мозковою гіпоплазією або аплазією.

Як і у випадку з іншими антагоністами Н2-рецепторів, і при використанні ранітидину мають місце окремі повідомлення про можливий розвиток аритмій (брадикардії чи тахікардії, екстрасистолії), атріовентрикулярних блокад.

Мають місце повідомлення про біль у суглобах і м’язах.

Можуть спостерігатися підвищення кретиніну крові, підвищення рівня пролактину, гінекомастія, аменорея, алопеція.

Рідко можливі алергічні реакції: кропив’янка, ангіоневротичний набряк, бронхоспазм, анафілактичний шок, біль у грудях, артеріальна гіпотензія.

 

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату. Наявність злоякісних захворювань шлунка. Тяжкі захворювання нирок і печінки, цироз печінки з портосистемною енцефалопатією в анамнезі. Періоди вагітності і лактації. Дитячий вік (до 14 років).

 

Передозування. Немає даних щодо небезпечних для життя наслідків передозування.

У випадку передозування необхідно промити шлунок і проводити симптоматичну терапію. За необхідністі ліки можуть бути виведені із плазми гемодіалізом.

 

Особливості застосування. До початку лікування необхідно виключити можливість наявності злоякісних новоутворень шлунка, оскільки лікування ранітидином може маскувати симптоми розвитку пухлини у шлунку.

Ранітидин виділяється нирками, тому рівень препарату у плазмі зростає у пацієнтів з тяжким ураженням нирок. Доза препарату для таких хворих має бути відповідно відкоригована.

У разі швидкої відміни препарату можливий розвиток синдрому рикошету. У випадку необхідності відміни препарату слід робити це поступово. Не слід призначати препарат хворим на гостру порфірію.

Вагітність та період лактації. Ранітидин проходить через плаценту і потрапляє в грудне молоко жінки. Подібно до інших ліків він може застосовуватися в період вагітності тільки у разі крайньої необхідності. При годуванні дітей груддю треба припинити приймання препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При застосуванні стандартних рекомендованих доз ранітидину препарат не впливає на цитохром Р450 – пов’язану функціональну окислювальну систему в печінці. Відповідно, ранітидин у загальноприйнятих терапевтичних дозах не потенціює дію ліків, які інактивуються цим ензимом, це стосується діазепаму, лігнокаїну, фенотоіну, пропранололу, теофіліну та варфарину.

При одночасному застосуванні з антацидами перерва між прийманням антацидів і Риніту(R) повинна бути не менше 1 - 2 год.

При одночасному застосуванні великих доз сукральфату (2 г) та ранітидину абсорбція останнього може знизитись. Ефект непомітний, якщо сукрафальт приймати після 2-годинного інтервалу.

Рекомендовано постійне спостереження за пацієнтами, які приймають нестероїдні протизапальні засоби одночасно з ранітидином, особливо за літніми людьми та пацієнтами з пептичною виразкою в анамнезі.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Ринит вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Ринит, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Ринит, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Ринит, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Ринит указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Ринит указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Ринит Аптека «Парус»» или «Аптека «Парус» Ринит купить».

large_bottom

Аптека «Парус»: Гепатология

А также покупают...

А также покупают...
Цена 93,00 грн.
Купить
Эзолонг-20 табл. п/пл.об. 20мг №14
line
Цена 157,00 грн.
Купить
Нифуроксазид сусп. 4% 90мл.
line
Цена 30,00 грн.
Купить
Беллалгин табл. №10
large_bottom
Если Вы являетесь постоянным клиентом нашей аптеки, введите свой логин и пароль. И нажмите кнопку «Вход»
Забыли пароль?
Регистрация
small_bottom

Прием заказов:

(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38

Партнеры

Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю! Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!
ucccf
Благодійний Фонд «Центр Благодійних Платформ»
Аптечный Гид
small_bottom

Новости

Новая аптека
• • •
Курьерская служба «УкрПочта Экспресс»
• • •
Отравка заказов через Укрпочту
• • •
новая аптека на Харьковском массиве в Киеве
• • •
Китруда (keytruda) конц. для инф. 100мг/мл фл. 4мл.
small_bottom
Каталог предприятий