call_order Заказать звонок
Мы работаем:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°

Кетостерил

banner_one
Кол-во товаров: 0
Общая сумма: 0,00
Скидка: 0 %
К оплате: 0,00
Оформить заказ

Категории

s1 Продукція Аптека SCHALI
  bg_new Комплекси лікування
  bg_new Дієтичні добавки "Протидіабетичні"
  bg_new Дієтичні добавки "Омолодження на клітинному рівні"
  bg_new Рідкі і тверді супозиторії
  bg_new Противірусні гідрогелі
  bg_new Противірусні фіто-мінеральні гідрогелі
  bg_new Фотоактивні фіто-мінеральні гідрогелі
  bg_new Фотоактивні гідрогелі по для догляду за порожниною рота
  bg_new Регенеруючі спреї
  bg_new Гідроколоїдний мінеральний пластир
  bg_new Силіконовий мінеральний комплекс
s1 БАДы (США)
  bg_new Диета, потеря веса
  bg_new Женское здоровье
  bg_new Иммунитет
  bg_new Кровяное давление
  bg_new Уровень сахара
s1 Витамины и БАДы (Евросоюз)
s1 Лечебная косметика
  bg_new Bioderma (Биодерма)
  bg_new Eucerin (Эуцерин)
  bg_new Exfoliac (Эксфолиак)
  bg_new Filorga (Филорга)
  bg_new La Roche-Posay (Ля Рош-Позе)
  bg_new Laino (Лено)
  bg_new Lierac (Лиерак)
  bg_new Noreva (Норева)
  bg_new Nuxe (Нюкс)
  bg_new Vichy (Виши)
  bg_new Vigor (Вигор)
  bg_new Weleda (Веледа)
  bg_new Плацент-формула
  bg_new Сесдерма (Sesderma)
  bg_new Другое
s1 Бандажи, белье и чулочные изделия
s1 Витамины и минералы
s1 Гепатология
s1 Гомеопатия
s1 Гормональные препараты
s1 Для детей
s1 Желудочно-кишечные
s1 Здоровая еда
s1 Кардиология
s1 Мази и наружные формы
s1 Медтехника
s1 Обезболивающие
s1 Онкология, препараты, действующие на с-му крови
  bg_new Алмеда (Швейцария)
s1 Офтальмология
s1 Перевязка, шприцы, хирургический материал
  bg_new Пластыри
s1 Пищевые добавки
  bg_new Orthomol (Ортомол)
  bg_new Country Life (Кантри Лайф)
  bg_new Метадженикс (США/Бельгия)
  bg_new Now Foods
s1 Противоаллергические
s1 Противоастматические
s1 Противовоспалительные
s1 Противомикробные, противовирусные и противопаразитарные
s1 Противопростудные
s1 Сахарный диабет
s1 Сосудистые
s1 Средства гигиены и ухода за больными
  bg_new Противовирусные средства защиты
s1 Средства для полости рта
s1 Суппозитории (Свечи)
s1 Урология, гинекология
s1 Успокоительные, снотворные
s1 Ушные и глазные средства
s1 Щитовидная железа
s1 Эфирные масла, травы

small_bottom

Поиск и резервирование лекарств

А Б В Г Д Е Ё Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я 0 - 9
Найти
Чтобы найти нужное лекарство, в поле поиска вводим первое слово названия или несколько первых букв и нажимаем кнопку «Найти».
Обратите внимание, строка поиска должна содержать от 3 до 64 символов.
large_bottom

Кетостерил 600 мг. табл. №100

Уважаемые покупатели!
На время карантинных ограничений, доставка курьером по Киеву будет осуществляться в обычном режиме.
Код товара:  34906
Производитель:  «Fresenius Kabi (Португалия)»
Наличие:  Есть в наличии
Цена: 1464,00 грн.
Количество:   x 1464,00  =  1464,00 грн. Купить
Цена и наличие товара действительны на 11.05.2021

Инструкция

Инструкция
Инструкция к "Кетостерил 600 мг. табл. №100"
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

СОРБІЛАКТ®

(SОRВILАСТUМ)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рiдина без запаху, солодкувата на смак; теоретична осмолярнiсть 1670 мОсм/л; рН 6,0 - 7,6; іонний склад Кетостерил 600 мг. табл. №100: 1 мл препарату містить Nа+ - 6,395 мг, Са++ - 0,036 мг, К+- 0,157 мг, Мg++0,051 мг, Сl¯- 3,995 мг, СН3СН(ОН)СОО - 15,635 мг;

склад Кетостерил 600 мг. табл. №100: 100 мл розчину містять сорбітолу 20 г, натрію лактату 1,9 г, натрію хлориду 0,6 г, кальцію хлориду 0,01 г, калію хлориду 0,03 г, магнію хлориду 0,02 г;

допоміжні речовини: вода для ин’єкцій.

 

Форма випуску. Розчин для iнфузiй.

 

Фармакотерапевтична група. Розчини для внутрішньовенного введення. Електроліти у комбінації з іншими препаратами. Код АТС В05Х А31.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат має протишокову, енергетичну, дезiнтоксикацiйну, залужнюючу, діуретичну і стимулюючу перистальтику кишечнику дiю.

Основними фармакологiчно активними речовинами препарату є сорбiтол (у гіпертонічній концентрації) i натрiю лактат (в ізотонічній концентрації). У печiнцi сорбiтол спочатку перетворюється на фруктозу, яка у подальшому перетворюється на глюкозу, а потiм на глiкоген. Частина сорбiтолу використовується для термiнових енергетичних потреб, iнша частина вiдкладається як запас у виглядi глiкогену. Гiпертонiчний розчин сорбiтолу має великий осмотичний тиск i виражену здатнiсть посилювати дiурез.

На вiдмiну вiд розчину бiкарбонату, корекцiя метаболiчного ацидозу за допомогою натрiю лактату проходить повiльнiше у мiру включення його в обмiн речовин, не виникає рiзких коливань рН. Дiя натрiю лактату виявляється через 20-30 хв пiсля введення.

Натрію хлорид – плазмозамінний засіб, чинить дезінтоксикаційну, регідратуючу дію. Поповнює дефіцит іонів натрію і хлору при різних патологічних станах.

Кальцію хлорид поповнює дефіцит іонів кальцію. Іони кальцію необхідні для здійснення процесу передачі нервових імпульсів, скорочення скелетних і гладких м’язів, діяльності міокарда, формування кісткової тканини, згортання крові. Знижує проникність клітин і судинної стінки, запобігає розвитку запальних реакцій, підвищує стійкість організму до інфекцій і може значно посилювати фагоцитоз.

Калію хлорид відновлює водно-електролітний баланс. Чинить негативну хроно- і батмотропну дію, у високих дозах – негативну іно-, дромотропну та помірну діуретичну дію. Бере участь у процесі проведення нервових імпульсів. Підвищує вміст ацетилхоліну і викликає збудження симпатичного відділу вегетативної нервової системи. Поліпшує скорочення скелетних м’язів при м’язовій дистрофії, міастенії.

Фармакокінетика. Сорбiтол швидко включається в загальний метаболiзм, 80-90% якого утилiзується в печiнцi i накопичується у виглядi глiкогену, 5% вiдкладається в тканинах мозку, серцевому м’язi i скелетнiй мускулатурi, 6-12% видiляється iз сечею. При введеннi в судинне русло iз натрiю лактату вивiльняється натрiй, СО2 i Н2О, якi утворюють бiкарбонат натрiю, що призводить до збiльшення лужного резерву кровi. Активною вважається тiльки половина введеного натрiю лактату (iзомер L), а друга половина (iзомер D) не метаболiзується i видiляється iз сечею.

Натрію хлорид швидко виводиться із судинного русла, лише тимчасово збільшуючи об’єм циркулюючої крові. Посилює діурез.

 

Показання для застосування. Сорбiлакт застосовують для зменшення iнтоксикацiї, поліпшення мiкроциркуляцiї, корекцiї кислотно-лужного стану, поліпшення гемодинамiки при травматичному, операцiйному, гемолiтичному та опiковому шоці; перитоніті і непрохідності кишечнику (в перед- та післяопераційний період); гострій нирковій недостатності різної етіології; тиреотоксикозах, сепсисах; різних захворюваннях печінки (гепатитах, холециститах, гострих та напівгострих дистрофіях печінки, печінковій комі); пiдвищеному внутрiшньочерепному тиску у разі набряку головного мозку.

 

Спосіб застосування та дози Кетостерил 600 мг. табл. №100. Сорбiлакт вводять дорослим внутрiшньовенно струминно або краплинно (60-80 крапель за хвилину):

- при травматичному, опiковому, пiсляоперацiйному i гемолiтичному шоці - по 200-400 мл i 600 мл (3-10 мл/кг маси тiла), одноразово, спочатку струминно, потiм крапельним методом;

- при захворюваннях печінки - у дозi 200 мл (3,5 мл/кг маси тiла) краплинно одноразово i повторно, щоденно або через день;

- при гострiй нирковiй недостатностi - в разовій дозi 200-400 мл (2,5-6,5 мл/кг маси тiла) краплинно або струминно (повторно через 8-12 год);

для профiлактики пiсляоперацiйного парезу кишечнику 150-300 мл (2,5-5,0 мл/кг маси тiла) на одноразове введення, краплинно; можливi повторнi iнфузiї препарату через кожнi 12 год протягом перших 2-3 дiб пiсля оперативного втручання;

для лiкування пiсляоперацiйних парезiв - у дозi 200-400 мл (3,5-6,5 мл/кг маси тiла) краплинно, через кожнi 8 год до нормалiзацiї моторики кишечнику;

- при набряку мозку - спочатку струминно, а потiм краплинно (60-80 крапель за хвилину) в дозi 5-10 мл/кг маси тiла.

При значнiй дегiдратацiї внутрiшньовеннi iнфузiї Сорбiлакту необхiдно проводити тiльки краплинно (не бiльше 200 мл розчину на добу).

Дітям до 6 років рекомендується введення препарату в дозі із розрахунку 10 мл/кг маси тіла, від 6 до 12 років - у дозі, яка становить половину дози для дорослих. Для дітей старше 12 років доза препарату така сама, як і для дорослих.

 

Побічна дія. Можуть виникнути явища алкалозу або дегідратації (внаслідок гіперосмолярності розчину), алергічні реакції (висипи на шкірі, свербіж).

 

Протипоказання. Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Сорбiлакт не застосовують при алкалозi, а також у випадках, коли протипоказано вливання великих об’ємів рiдини (крововилив у мозок, тромбоемболiя, серцево-судинна декомпенсацiя, артеріальна гіпертензія ІІІ ст.)..

 

Передозування. Виникають явища алкалозу, які швидко зникають самостійно за умови негайного припинення введення препарату. При виникненні дегідратації – симптоматична терапія.

 

Особливості застосування. Препарат застосовують пiд контролем показникiв кислотно-лужного стану та електролітів крові, а також функцiонального стану печiнки. З обережністю вводять хворим на калькульозний холецистит. Препарат застосовують з урахуванням осмолярностi кровi та сечi, а також кислотно-лужного стану. Введення Сорбiлакту хворим на цукровий дiабет необхiдно здiйснювати пiд контролем вмiсту цукру в кровi.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сорбiлакт не можна змiшувати з фосфат- і карбонатвмiсними розчинами. Не застосовують як розчинник-носій для інших лікарських засобів.

 

Умови та термін зберігання. Зберiгати в недоступному для дітей, сухому, захищеному вiд свiтла мiсцi, при температурi вiд 2 до 25°С. Термiн придатності - 2 роки.

 

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Кетостерил вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Кетостерил, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Кетостерил, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Кетостерил, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Кетостерил указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Кетостерил указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Кетостерил Аптека «Парус»» или «Аптека «Парус» Кетостерил купить».

large_bottom

Аптека «Парус»: Онкология, препараты, действующие на с-му крови

А также покупают...

А также покупают...
Цена 11863,00 грн.
Купить
Ломустин Медак капс. 40 мг №20
line
Цена 252,00 грн.
Купить
Амприл табл. 10 мг. №30
line
Цена 266,00 грн.
Купить
Этопозид Тева конц.д/р-ра д/инф.20мг/мл 5мл №1 фл.
large_bottom
Если Вы являетесь постоянным клиентом нашей аптеки, введите свой логин и пароль. И нажмите кнопку «Вход»
Забыли пароль?
Регистрация
small_bottom

Прием заказов:

(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38

Партнеры

Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю! Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!
ucccf
Благодійний Фонд «Центр Благодійних Платформ»
Діяльність волонтерів України
Аптечный Гид
small_bottom

Новости

Новая аптека
• • •
Курьерская служба «УкрПочта Экспресс»
• • •
Отравка заказов через Укрпочту
• • •
новая аптека на Харьковском массиве в Киеве
• • •
Китруда (keytruda) конц. для инф. 100мг/мл фл. 4мл.
small_bottom
Каталог предприятий