call_order Заказать звонок
Мы работаем:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°

Креазим 20000

banner_one
Кол-во товаров: 0
Общая сумма: 0,00
Скидка: 0 %
К оплате: 0,00
Оформить заказ

Категории

s1 Продукція Аптека SCHALI
  bg_new Комплекси лікування
  bg_new Дієтичні добавки "Протидіабетичні"
  bg_new Дієтичні добавки "Омолодження на клітинному рівні"
  bg_new Рідкі і тверді супозиторії
  bg_new Противірусні гідрогелі
  bg_new Противірусні фіто-мінеральні гідрогелі
  bg_new Фотоактивні фіто-мінеральні гідрогелі
  bg_new Фотоактивні гідрогелі по для догляду за порожниною рота
  bg_new Регенеруючі спреї
  bg_new Гідроколоїдний мінеральний пластир
  bg_new Силіконовий мінеральний комплекс
s1 БАДы (США)
  bg_new Диета, потеря веса
  bg_new Женское здоровье
  bg_new Иммунитет
  bg_new Кровяное давление
  bg_new Уровень сахара
s1 Лечебная косметика
  bg_new Bioderma (Биодерма)
  bg_new Eucerin (Эуцерин)
  bg_new Exfoliac (Эксфолиак)
  bg_new Filorga (Филорга)
  bg_new La Roche-Posay (Ля Рош-Позе)
  bg_new Laino (Лено)
  bg_new Lierac (Лиерак)
  bg_new Noreva (Норева)
  bg_new Nuxe (Нюкс)
  bg_new Phyto (Фито)
  bg_new Vichy (Виши)
  bg_new Vigor (Вигор)
  bg_new Weleda (Веледа)
  bg_new Плацент-формула
  bg_new Сесдерма (Sesderma)
  bg_new Другое
s1 Бандажи, белье и чулочные изделия
s1 Витамины и минералы
s1 Гастроэнтерология
s1 Гомеопатия
s1 Гормональные препараты
s1 Для детей
s1 Желудочно-кишечные
s1 Здоровая еда
s1 Кардиология
s1 Мази и наружные формы
s1 Медтехника
s1 Обезболивающие
s1 Онкология, препараты, действующие на с-му крови
  bg_new Алмеда (Швейцария)
s1 Офтальмология
s1 Перевязка, шприцы, хирургический материал
  bg_new Пластыри
s1 Пищевые добавки
  bg_new Orthomol (Ортомол)
  bg_new Country Life (Кантри Лайф)
s1 Противоаллергические
s1 Противоастматические
s1 Противовоспалительные
s1 Противомикробные, противовирусные и противопаразитарные
s1 Противопростудные
s1 Сахарный диабет
s1 Сосудистые
s1 Средства гигиены и ухода за больными
s1 Средства для полости рта
s1 Суппозитории (Свечи)
s1 Урология, гинекология
s1 Успокоительные, снотворные
s1 Ушные и глазные средства
s1 Щитовидная железа
s1 Эфирные масла, травы

small_bottom

Поиск и резервирование лекарств

А Б В Г Д Е Ё Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я 0 - 9
Найти
Чтобы найти нужное лекарство, в поле поиска вводим первое слово названия или несколько первых букв и нажимаем кнопку «Найти».
Обратите внимание, строка поиска должна содержать от 3 до 64 символов.
large_bottom

Креазим 20000 капс. №20

Уважаемые покупатели!
С 01.06.2020 года мы возобновляем прием заказов на доставку по городу Киеву.
Код товара:  33660
Производитель:  «Технолог.Умань»
Наличие:  Есть в наличии
Цена: 198,00 грн.
Количество:   x 198,00  =  198,00 грн. Купить
Цена и наличие товара действительны на 04.08.2020

Инструкция

Инструкция
Инструкция к "Креазим 20000 капс. №20"
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КРЕАЗИМ 10000, 20000

(КREAZIM 10000, 20000)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули циліндричної форми №3 жовтого кольору, що містять гранули бежево-коричневого кольору (Креазим 10000) або тверді желатинові капсули циліндричної форми № 1 з непрозорим корпусом червоного кольору та непрозорою кришечкою чорного кольору, що містять гранули бежево-коричневого кольору (Креазим 20000);

склад Креазим 20000 капс. №20: 1 капсула містить панкреатину 0,14 г (Креазим 10000), що відповідає активності не менше 10 000 ОД Рh. Eur. ліпази, 8 000 ОД Рh. Eur. амілази та 600 ОД Рh. Eur. протеази або 0,28 г (Креазим 20000), що відповідає активності не менше 20 000 ОД Рh. Eur. ліпази, 16 000 ОД Рh. Eur. амілази та 1200 ОД Рh. Eur. протеази;

 допоміжні речовини:- колікоат МАЕ-30 ДП (метакрилова кислота – етил акрилат сополімер (1:1) дисперсія 30 %), симетикон, тальк, триетил цитрат, цукрова крупка.

 

Форма випуску. Капсули тверді, кишковорозчинні.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби замісної терапії, що застосовуються при розладах травлення. Препарати ферментів. Код АТС А09А А02.

 

 Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ферментний препарат. Поповнює дефіцит ферментів підшлункової залози (ліпази, амілази та протеази), які гідролізують відповідно рослинні і тваринні жири (до гліцерину і жирних кислот), полісахариди (до декстринів та моносахаридів) і білки (до дипептидів та амінокислот), сприяючи більш повному всмоктуванню поживних речовин у тонкому кишечнику. Поліпшує процеси травлення.

Спеціальна лікарська форма препарату дозволяє уникнути зниження активності ферментів внаслідок інактивації шлунковим соком.

Гранули препарату, які містяться в капсулі і мають кислотостійке покриття, рівномірно перемішуються із вмістом шлунка і потрапляють в дванадцятипалу кишку. Швидке вивільнення та активізація ферментів починається у її слабокислому або нейтральному середовищі, де розпадається покриття гранул.

Фармакокінетика. Гранули стабільні в шлунковому середовищі при рН нижче 5,5. Стійкі в присутності шлункового соку протягом 45 хв. Вивільнення ферментативної активності при рН 6 становить 75-100 % протягом 1 год, при рН 6,8 – 100 % протягом 30 хв, при рН 8 – повне вивільнення за 15 хв.

 

Показання для застосування. Замісна терапія при зовнішньосекреторній недостатності підшлункової залози при хронічних панкреатитах, муковісцидозі, панкреатектомії, раку підшлункової залози, обструкції протоків підшлункової залози або загального жовчного протоку внаслідок новоутворення, синдромі Швахмана-Даймонда, в похилому віці; при симптоматичній терапії порушень процесів травлення при резекції шлунка, станах після холецистектомії, дуодено- та гастростазі, біліарній обструкції, холестатичному гепатиті, цирозі печінки, патології термінального відділу тонкої кишки, надлишковому бактеріальному рості в тонкій кишці, погрішностях у харчуванні.

 

Спосіб застосування та дози Креазим 20000 капс. №20.

Внутрішньо, капсули слід проковтнути, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини.

Доза підбирається індивідуально, залежно від ступеня недостатності функції підшлункової залози та склад Креазим 20000 капс. №20у дієти.

Рекомендується приймати 1/3 чи ½ разової дози на початку їди, іншу частину – під час їди.

На початку лікування препарат призначають по 10000-20000 ОД ліпази з основним прийомом їжі. Для зменшення стеатореї та підтримки оптимального стану пацієнта можливо підвищення дози: доза з основним прийомом їжі (сніданком, обідом і вечерею) склад Креазим 20000 капс. №20ає 20000 –70000 ОД ліпази, під час прийому легкої закуски – 5000-20000 ОД ліпази.

При муковісцидозі доза залежить від маси тіла і становить на початку лікування у дітей молодше 4 років – 1000 ліпазних ОД/кг, старше 4 років – 500 ліпазних ОД/кг під час прийому їжі. Доза залежить від вираженості симптомів захворювання, результатів контролю за стеатореєю та підтримки оптимального харчового статусу. Максимальна доза 10000 ліпазних ОД/кг/добу.

При утрудненні ковтання у маленьких дітей або хворих похилого віку обережно розкривають капсули і додають гранули до рідкої їжі, яка не потребує пережовування, або приймають з рідиною. Приготовлена суміш не підлягає зберіганню.

Тривалість лікування може варіювати від декількох днів (при порушеннях харчування внаслідок погрішності у дієті) до декількох місяців і навіть років (за необхідності у постійній замісній терапії).

 

Побічна дія.

При застосуванні в середніх терапевтичних дозах побічна дія спостерігається менше, ніж у 1 % випадків.

З боку травної системи: в окремих випадках – діарея, запор, відчуття дискомфорту в шлунку, нудота. Алергічні реакції: в окремих випадках – шкірні прояви.

 

Протипоказання. Гіперчутливість, гострий панкреатит, загострення хронічного панкреатиту.

 

Передозування. При прийомі надто високих доз інших препаратів панкреатину спостерігалася гіперурикемія і гіперурикурія, тому їх виникнення при передозуванні Креазиму потенційно можливе. Якщо такі симптоми виникають і є клінічно значущими, необхідно вирішити питання про відміну препарату.

 

Особливості застосування.

При муковісцидозі доза препарату повинна бути адекватною кількості ферментів, яка необхідна для гідролізу жирів, враховуючи кількість та якість їжі, що споживається. Діти, які отримують тривале лікування препаратом з приводу муковісцидозу, повинні регулярно спостерігатися у спеціаліста.

Вагітність і лактація. Безпека застосування при вагітності вивчена недостатньо. Застосування при вагітності та в період лактації можливе, якщо очікуваний ефект терапії для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з препаратами заліза можливе зниження всмоктування останнього.

 

Умови та термін зберігання. Препарат зберігають у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 15 0С до 25 0С.

Термін придатності – 2 роки.

 

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Креазим 20000 вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Креазим 20000, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Креазим 20000, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Креазим 20000, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Креазим 20000 указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Креазим 20000 указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Креазим 20000 Аптека «Парус»» или «Аптека «Парус» Креазим 20000 купить».

large_bottom

Аптека «Парус»: Гастроэнтерология

А также покупают...

А также покупают...
Цена 1078,00 грн.
Купить
Гринтерол капсулы тв. по 250 мг №100
line
Цена 45,00 грн.
Купить
Силибор табл. по 35 мг №25
line
Цена 33,00 грн.
Купить
Панкреатин форте табл. №20
large_bottom
Если Вы являетесь постоянным клиентом нашей аптеки, введите свой логин и пароль. И нажмите кнопку «Вход»
Забыли пароль?
Регистрация
small_bottom

Прием заказов:

(097) 453-33-60
(095) 809-13-22
(063) 508-06-11

Партнеры
Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю! Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!
Аптечный Гид
ucccf
small_bottom

Новости

Новая аптека
• • •
Курьерская служба «УкрПочта Экспресс»
• • •
Отравка заказов через Укрпочту
• • •
новая аптека на Харьковском массиве в Киеве
• • •
Китруда (keytruda) конц. для инф. 100мг/мл фл. 4мл.
small_bottom
Каталог предприятий