call_order Заказать звонок
Мы работаем:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°

Ретинола Ацетат

banner_one
Кол-во товаров: 0
Общая сумма: 0,00
Скидка: 0 %
К оплате: 0,00
Оформить заказ

Категории

s1 Продукція Аптека SCHALI
  bg_new Комплекси лікування
  bg_new Дієтичні добавки "Протидіабетичні"
  bg_new Дієтичні добавки "Омолодження на клітинному рівні"
  bg_new Рідкі і тверді супозиторії
  bg_new Противірусні гідрогелі
  bg_new Противірусні фіто-мінеральні гідрогелі
  bg_new Фотоактивні фіто-мінеральні гідрогелі
  bg_new Фотоактивні гідрогелі по для догляду за порожниною рота
  bg_new Регенеруючі спреї
  bg_new Гідроколоїдний мінеральний пластир
  bg_new Силіконовий мінеральний комплекс
s1 БАДы (США)
  bg_new Диета, потеря веса
  bg_new Женское здоровье
  bg_new Иммунитет
  bg_new Кровяное давление
  bg_new Уровень сахара
s1 Лечебная косметика
  bg_new Bioderma (Биодерма)
  bg_new Eucerin (Эуцерин)
  bg_new Exfoliac (Эксфолиак)
  bg_new Filorga (Филорга)
  bg_new La Roche-Posay (Ля Рош-Позе)
  bg_new Laino (Лено)
  bg_new Lierac (Лиерак)
  bg_new Noreva (Норева)
  bg_new Nuxe (Нюкс)
  bg_new Phyto (Фито)
  bg_new Vichy (Виши)
  bg_new Vigor (Вигор)
  bg_new Weleda (Веледа)
  bg_new Плацент-формула
  bg_new Сесдерма (Sesderma)
  bg_new Другое
s1 Бандажи, белье и чулочные изделия
s1 Витамины и минералы
s1 Гастроэнтерология
s1 Гомеопатия
s1 Гормональные препараты
s1 Для детей
s1 Желудочно-кишечные
s1 Здоровая еда
s1 Кардиология
s1 Мази и наружные формы
s1 Медтехника
s1 Обезболивающие
s1 Онкология, препараты, действующие на с-му крови
  bg_new Алмеда (Швейцария)
s1 Офтальмология
s1 Перевязка, шприцы, хирургический материал
  bg_new Пластыри
s1 Пищевые добавки
  bg_new Orthomol (Ортомол)
  bg_new Country Life (Кантри Лайф)
s1 Противоаллергические
s1 Противоастматические
s1 Противовоспалительные
s1 Противомикробные, противовирусные и противопаразитарные
s1 Противопростудные
s1 Сахарный диабет
s1 Сосудистые
s1 Средства гигиены и ухода за больными
s1 Средства для полости рта
s1 Суппозитории (Свечи)
s1 Урология, гинекология
s1 Успокоительные, снотворные
s1 Ушные и глазные средства
s1 Щитовидная железа
s1 Эфирные масла, травы

small_bottom

Поиск и резервирование лекарств

А Б В Г Д Е Ё Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я 0 - 9
Найти
Чтобы найти нужное лекарство, в поле поиска вводим первое слово названия или несколько первых букв и нажимаем кнопку «Найти».
Обратите внимание, строка поиска должна содержать от 3 до 64 символов.
large_bottom

Ретинола ацетат 3.44% 10 мл.

Уважаемые покупатели!
С 01.06.2020 года мы возобновляем прием заказов на доставку по городу Киеву.
Код товара:  3090
Производитель:  «Технолог.Умань»
Наличие:  Есть в наличии
Цена: 16,00 грн.
Количество:   x 16,00  =  16,00 грн. Купить
Цена и наличие товара действительны на 10.07.2020

Инструкция

Инструкция
Инструкция к "Ретинола ацетат 3.44% 10 мл."
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

РЕТИНОЛУ АЦЕТАТ (ВІТАМІН А)

Retinol acetate (Vitamin A)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: Retinol; [транс-3,7-диметил-9-(2,6,6-триметилциклогекс-1-еніл)нону-2,4,6,8-тетраєн-1-ол-ацетат];

основні фізико-хімічні властивості: прозора масляниста рідина від світло-жовтого до темно-жовтого кольору, без прогірклого запаху і смаку;

склад Ретинола ацетат 3.44% 10 мл.: 1 мл розчину містить ретинолу ацетату (вітаміну А), розчину олійного, в перерахунку на 100 % ретинолу ацетат – 34,4 мг (100 000 МО);

допоміжні речовини: олія соняшникова рафінована дезодорована марки «П» виморожена.

 

Форма випуску. Розчин олійний оральний.

 

Фармакологічна група.

Прості препарати вітаміну А. Ретинол (вітамін А). Код АТС А11СА01.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Ретинол (вітамін А) необхідний для процесів обміну речовин, у тому числі регуляції росту і розвитку організму. Він забезпечує нормальну діяльність органа зору, структурну цілісність тканин, підвищує стійкість організму до несприятливих факторів навколишнього середовища.

При неповноцінному харчуванні та деяких захворюваннях шлунково-кишкового тракту і печінки спостерігається недостатність вітаміну А (А-авітаміноз і А-гіповітаміноз). Ранньою ознакою останніх є погіршення присмеркового зору, апетиту, зниження маси тіла, ослаблення опірності організму до інфекцій і т.ін.

Фармакокінетика. Вітамін А всмоктується в кишечнику майже повністю. Ретинолефір для ефективного всмоктування повинен спочатку омилитися специфічною гідролазою, що у великій кількості міститься у зовнішньому шарі слизової кишечнику, а потім у вигляді ретинолу проникає в стінку кишечнику, де відразу ж піддається етерифікації жирними кислотами за допомогою специфічної синтетази. Далі відбувається окиснення до ретиналю, а також ретиноєвої кислоти. Із стінки кишечнику ретинолефіри, ретинол і ретиналь у вигляді хіломікронів, а ретиноєва кислота в комплексі з альбуміном транспортуються з лімфою у кров і депонуються в печінці.

 

Показання для застосування. А-авітаміноз та А-гіповітаміноз, захворювання очей (пігментний ретиніт, ксерофтальмія, гемералопія, поверхневий кератит, ураження рогівки, кон’юнктивіт, піодермія і екзематозне ураження повік). У склад Ретинола ацетат 3.44% 10 мл.і комплексної терапії рахіту, гострих респіраторних захворювань, які проходять на фоні ексудативного діатезу, гострих і хронічних бронхолегеневих захворювань, гіпотрофії і колагенозів, при патологічних процесах шкіри (відмороження, опіки, рани, іхтіоз, фолікулярний дискератоз, старечий кератоз, туберкульоз шкіри, деякі форми екземи, псоріаз).

Запальні і виразково-ерозивні ураження кишечнику, цироз печінки, хронічні гастрити, для профілактики конкрементоутворення у сечовивідних шляхах.

 

Спосіб застосування та дози Ретинола ацетат 3.44% 10 мл.. Ретинолу ацетат призначають внутрішньо через 10 - 15 хвилин після їжі, а також зовнішньо. 1 мл 3,44% розчину містить 100 000 МО, 1 крапля містить 3 000 МО.

При визначенні доз препарату виходять з того, що разова доза Вітаміну А становить для дорослих не більше 50 000 МО, для дітей старше 7 років – 5 000 МО. Вища добова доза для дорослих дорівнює 100 000 МО, для дітей – 20 000 МО.

Терапевтичні дози Вітаміну А при авітамінозах легкого та середнього ступеня тяжкості становлять для дорослих – до 33 000 МО на добу. При захворюваннях шкіри добова доза Вітаміну А для дорослих дорівнює 50 000 – 100 000 МО, для дітей - 5 000 – 10 000 – 20 000 МО. При пігментному ретиніті, ксерофтальмії, гемералопії добова доза для дорослих становить 50 000 – 100 000 МО (одночасно призначають рибофлавін у добовій дозі 20 мг). При ураженнях поверхні шкіри (виразки, опіки, відмороження і т.ін.) уражені ділянки після гігієнічної очистки змащують розчином Ретинолу ацетату і прикривають марлевою пов’язкою (5 - 6 разів на добу із зменшенням кількості аплікацій до однієї в міру епітелізації). Одночасно препарат призначають внутрішньо.

У педіатричній практиці, дітям старше 7 років при комплексній терапії рахіту, при гострих респіраторних захворюваннях, що проходять на фоні ексудативного діатезу, гострих і хронічних бронхо-легеневих захворюваннях, гіпотрофії і колагенезах розчин олійний 3,44 % ретинолу ацетату призначають після їжі 1 раз на день по 1 краплі. Дітям віком до 7 років призначають препарат в іншій лікарській формі (драже).

Вагітним у II та III триместрах призначають не більше 2 крапель розчину на добу.

 

Побічна дія. Тривалий щоденний прийом Вітаміну А, особливо у великих дозах, може спричинити розвиток гіпервітамінозу А. У дітей спостерігається підвищення температури, блювання, пітливість, сонливість, петехії і висип на шкірі, олігурія. Можливий також розвиток підвищення тиску спинномозкової рідини, що у дітей грудного віку призводить до розвитку гідроцефалії і випинання тім’ячка. У дорослих відмічається головний біль, нудота, блювання, сонливість, дратівливість, порушення ходи, болісність у кістках нижніх кінцівок. При виникненні зазначених явищ прийом препарату слід негайно припинити.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до ретинолу, гострий і хронічний нефрит, при декомпенсації серцевої діяльності і при вагітності (у перші 3 місяці останньої через можливий тератогенний ефект Вітаміну А препарат застосовувати не рекомендується).

 

Особливості застосування. Застосування Вітаміну А, особливо у великих дозах, повинно проводитися під наглядом лікаря.

Не застосовувати разом з лікарськими засобами, до склад Ретинола ацетат 3.44% 10 мл.у яких входить вітамін А.

Слід дотримуватись обережності при застосуванні препарату в період вагітності і лактації.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Вітамін А несумісний з хлористоводневою, ацетилсаліциловою кислотами. Естрогенні препарати при одночасному застосуванні підвищують розвиток гіпервітамінозу А. Ретинол зменшує протизапальну дію глюкокортикоїдів.

 

Умови та термін зберігання. В захищеному від світла прохолодному та недоступному для дітей місці, при температурі не вище + 10 °С.

Термін придатності – 2 роки.


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Ретинола Ацетат вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Ретинола Ацетат, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Ретинола Ацетат, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Ретинола Ацетат, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Ретинола Ацетат указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Ретинола Ацетат указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Ретинола Ацетат Аптека «Парус»» или «Аптека «Парус» Ретинола Ацетат купить».

large_bottom

Аптека «Парус»: Витамины и минералы

А также покупают...

А также покупают...
Цена 317,00 грн.
Купить
Береш плюс капли 100мл
line
Цена 142,00 грн.
Купить
Алфавит Детский сад табл. №60
line
Цена 201,00 грн.
Купить
Олидетрим капс. 2000 №60
large_bottom
Если Вы являетесь постоянным клиентом нашей аптеки, введите свой логин и пароль. И нажмите кнопку «Вход»
Забыли пароль?
Регистрация
small_bottom

Прием заказов:

(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38

Партнеры




Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю! Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!
Аптечный Гид
ucccf
small_bottom

Новости

Новая аптека
• • •
Курьерская служба «УкрПочта Экспресс»
• • •
Отравка заказов через Укрпочту
• • •
новая аптека на Харьковском массиве в Киеве
• • •
Китруда (keytruda) конц. для инф. 100мг/мл фл. 4мл.
small_bottom
Каталог предприятий