call_order Заказать звонок
Мы работаем:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°

Амлоприл

banner_one
Кол-во товаров: 0
Общая сумма: 0,00
Скидка: 0 %
К оплате: 0,00
Оформить заказ

Категории

s1 Продукція Аптека SCHALI
  bg_new Комплекси лікування
  bg_new Дієтичні добавки "Протидіабетичні"
  bg_new Дієтичні добавки "Омолодження на клітинному рівні"
  bg_new Рідкі і тверді супозиторії
  bg_new Противірусні гідрогелі
  bg_new Противірусні фіто-мінеральні гідрогелі
  bg_new Фотоактивні фіто-мінеральні гідрогелі
  bg_new Фотоактивні гідрогелі по для догляду за порожниною рота
  bg_new Регенеруючі спреї
  bg_new Гідроколоїдний мінеральний пластир
  bg_new Силіконовий мінеральний комплекс
s1 БАДы (США)
  bg_new Диета, потеря веса
  bg_new Женское здоровье
  bg_new Иммунитет
  bg_new Кровяное давление
  bg_new Уровень сахара
s1 Лечебная косметика
  bg_new Bioderma (Биодерма)
  bg_new Eucerin (Эуцерин)
  bg_new Exfoliac (Эксфолиак)
  bg_new Filorga (Филорга)
  bg_new La Roche-Posay (Ля Рош-Позе)
  bg_new Laino (Лено)
  bg_new Lierac (Лиерак)
  bg_new Noreva (Норева)
  bg_new Nuxe (Нюкс)
  bg_new Phyto (Фито)
  bg_new Vichy (Виши)
  bg_new Vigor (Вигор)
  bg_new Weleda (Веледа)
  bg_new Плацент-формула
  bg_new Сесдерма (Sesderma)
  bg_new Другое
s1 Бандажи, белье и чулочные изделия
s1 Витамины и минералы
s1 Гастроэнтерология
s1 Гомеопатия
s1 Гормональные препараты
s1 Для детей
s1 Желудочно-кишечные
s1 Здоровая еда
s1 Кардиология
s1 Мази и наружные формы
s1 Медтехника
s1 Обезболивающие
s1 Онкология, препараты, действующие на с-му крови
  bg_new Алмеда (Швейцария)
s1 Офтальмология
s1 Перевязка, шприцы, хирургический материал
  bg_new Пластыри
s1 Пищевые добавки
  bg_new Orthomol (Ортомол)
  bg_new Country Life (Кантри Лайф)
s1 Противоаллергические
s1 Противоастматические
s1 Противовоспалительные
s1 Противомикробные, противовирусные и противопаразитарные
s1 Противопростудные
s1 Сахарный диабет
s1 Сосудистые
s1 Средства гигиены и ухода за больными
s1 Средства для полости рта
s1 Суппозитории (Свечи)
s1 Урология, гинекология
s1 Успокоительные, снотворные
s1 Ушные и глазные средства
s1 Щитовидная железа
s1 Эфирные масла, травы

small_bottom

Поиск и резервирование лекарств

А Б В Г Д Е Ё Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я 0 - 9
Найти
Чтобы найти нужное лекарство, в поле поиска вводим первое слово названия или несколько первых букв и нажимаем кнопку «Найти».
Обратите внимание, строка поиска должна содержать от 3 до 64 символов.
large_bottom

Амлоприл-Дарница табл. 0.01 г. №20

Уважаемые покупатели!
С 01.06.2020 года мы возобновляем прием заказов на доставку по городу Киеву.
Код товара:  26151
Производитель:  «Дарница»
Наличие:  Есть в наличии
Цена: 22,00 грн.
Количество:   x 22,00  =  22,00 грн. Купить
Цена и наличие товара действительны на 10.07.2020

Инструкция

Инструкция
Инструкция к "Амлоприл-Дарница табл. 0.01 г. №20"
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АМЛОПРИЛ®-ДАРНИЦЯ

(AMLOPRIL-Darnitsa)

 

Склад:

діюча речовина: amlodipine; 1 таблетка містить амлодипіну бесилату (у перерахуванні на 100 % суху речовину) – 6,9 мг або 13,9 мг; у перерахуванні на амлодипін – 5 мг або 10 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кукурудзяний крохмаль, діоксид кремнію колоїдний безводний (аеросил), магнію стеарат, повідон (полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний).

 

Лікарська форма. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Селективні антагоністи кальцію з переважною дією на судини. Похідні дигідропіридину. Код АТС. C08СА01.

 

Клінічні характеристики.

 

Показання. Артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця: стабільна стенокардія та вазоспастична стенокардія (стенокардія Принцметала або варіантна стенокардія).

 

Протипоказання. Артеріальна гіпотензія. Гіперчутливість до похідних дигідропіридину. Період годування груддю. Дитячий вік.

 

Спосіб застосування та дози Амлоприл-Дарница табл. 0.01 г. №20. Амлоприл®-Дарниця дорослі приймають внутрішньо незалежно від прийому їжі 1 раз на добу, запиваючи достатньою кількістю води. Початкова доза становить 5 мг, за необхідності через 7–14 днів дозу збільшують до максимальної – 10 мг.

Літнім пацієнтам та хворим при нирковій недостатності призначають у звичайних дозах.

Для хворих із печінковою недостатністю добова доза не повинна перевищувати 2,5 мг (застосовуються препарати амлодипіну з можливістю такого дозування).

 

Побічні реакції. В окремих випадках спостерігаються: периферичні набряки, головний біль, підвищена стомлюваність, сонливість, нудота, припливи крові, серцебиття та запаморочення. Рідше – свербіж шкіри, висипання, ядуха, астенія, судоми, диспепсія, гіперплазія ясен, поліморфна еритема. У деяких випадках можливі алопеція, запор, алтралгія, біль у спині, гінекомастія, гіперглікемія, артеріальна гіпотензія, підвищена частота сечовиділення, зміна настрою, міалгія, періодична нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. Дуже рідко спостерігається жовтяниця та підвищення активності печінкових ферментів.

 

Передозування. Симптоми інтоксикації, ймовірно, обумовлені пролонгованою системною гіпотензією та порушенням перфузії життєво важливих органів. У тяжких випадках можливі тахікардія, гіпоксія, колапс із втратою свідомості, кардіогенний шок.

Лікування: заходи невідкладної допомоги, в першу чергу, повинні бути спрямовані на відновлення стабільної гемодинаміки. У хворих необхідно постійно контролювати функції серцево-судинної та дихальної систем, діурез. Можливе введення препаратів кальцію. Якщо введення кальцію недостатньо ефективне, доцільним є застосування симпатоміметиків (допамін або норадреналін) для стабілізації артеріального тиску. Дози цих препаратів підбирають з урахуванням досягнутого лікувального ефекту. Брадикардію можна усунути симпатоміметиками. При уповільненні серцевого ритму, що загрожує життю, рекомендується застосування штучного водія ритму.

До додаткового введення рідини слід підходити дуже обережно, оскільки при цьому підвищується небезпека перевантаження серця.

Зважаючи на те, що Амлоприл®-Дарниця значною мірою зв’язується з білками плазми, застосування гемодіалізу недоцільне.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування Амлоприлу®-Дарниця у період вагітності та годування груддю не встановлена. Призначення препарату вагітним можливо тільки у випадку, якщо очікуваний терапевтичний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода. У період лікування слід припинити годування груддю.

 

Діти. Амлоприл®-Дарниця протипоказаний дітям віком до 18 років.

 

Особливості застосування. У період лікування необхідний контроль за масою тіла та вживанням натрію, призначення відповідної дієти, а також щоденній контроль артеріального тиску.

Необхідна підтримка гігієни зубів і часте відвідування стоматолога (для запобігання захворювання, кровоточивості та гіперплазії ясен).

Режим дозування для літніх пацієнтів такий самий, як і для пацієнтів інших вікових груп, але при збільшенні дози необхідно ретельне спостереження за такими пацієнтами.

Незважаючи на відсутність у блокаторів «повільних» кальцієвих каналів синдрому «відміни», перед припиненням лікування рекомендується поступове зменшення доз.

З обережністю застосовують при порушенні функції печінки.

 

Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Під час лікування слід утримуватися від керування автотранспортом та від занять потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної уваги та швидкості психічних і рухових реакцій.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій. Інгібітори мікросомального окиснення підвищують концентрацію Амлоприл®-Дарниця в плазмі крові, підсилюючи ризик розвитку побічних ефектів, а індуктори мікросомальних ферментів печінки зменшують.

Гіпотензивний ефект послаблює нестероїдні протизапальні препарати, особливо індометацин (затримка натрію та блокада синтезу простагландинів нирками), альфа-адреностимулятори, естрогени (затримка натрію), симпатоміметики. Тиазидні та «петльові» діуретики, бета-адреноблокатори, верапаміл, інгібітори АПФ і нітрати підсилюють антиангінальний і гіпотензивний ефекти.

Аміодарон, хінидин, альфа1-адреноблокатори, антипсихотичні лікарські засоби (нейролептики) і блокатори «повільних» кальцієвих каналів можуть підсилювати гіпотензивну дію. Не чинить впливу на фармакокінетичні параметри дигоксину та варфарину.

Циметидин не впливає на фармакокінетику амлодипіну.

При спільному застосуванні із препаратами літію можливе посилення проявів їх нейротоксичності (нудота, блювання, діарея, атаксія, тремор, шум у вухах).

Препарати кальцію можуть зменшити ефект блокаторів «повільних» кальцієвих каналів.

Прокаїнамід, хінидин і інші лікарські засоби, що викликають подовження інтервалу QT, підсилюють негативний інотропний ефект і можуть підвищувати ризик значного подовження інтервалу QT.

Грейпфрутовий сік може підвищувати концентрацію Амлоприл®-Дарниця в плазмі крові, однак це підвищення настільки мало, що значимо не змінює дію Амлоприл®-Дарниця.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Амлоприл®-Дарниця – дигідропіридиновий антагоніст кальцію другого покоління. Блокує повільні Са2+-канали, пригнічує трансмембранне переміщення іонів Са2+ переважно в клітини гладких м"язів судин, а також міокарду. Має вазодилатуючі, антигіпертензивні, антиангінальні, спазмолітичні властивості.

Механізм антигіпертензивної дії обумовлений прямим розслаблюючим впливом на гладкі м"язи судин. Завдяки повільному початку дії та пролонгованому ефекту не спричиняє артеріальної гіпотензії, забезпечуючи клінічно відчутне плавне зниження артеріального тиску протягом 24 год. Антиангінальна дія Амлоприлу®-Дарниця пов"язана з розширенням як коронарних судин, так і периферичних артеріол, зменшенням постнавантаження на серце без рефлекторного підвищення частоти серцевих скорочень, що приводить до зниження споживання енергії та кисню в міокарді. Зменшує гіпертрофію міокарда лівого шлуночка. Є відомості про антиатеросклеротичні властивості препарату. Амлоприл®-Дарниця гальмує агрегацію тромбоцитів, збільшує швидкість клубочкової фільтрації, натрієурез і діурез. На відміну від дигідропіридинових антагоністів кальцію першого покоління, Амлоприл®-Дарниця не підвищує суттєво рівень катехоламінів у плазмі крові та не стимулює ренін-ангіотензивну систему. При прийманні внутрішньо швидко всмоктується із травного тракту (всмоктування – 100 %).

Фармакокінетика. Після перорального прийому Амлоприл®-Дарниця повільно абсорбується зі шлунково-кишкового тракту. Середня абсолютна біодоступність становить 64 %, максимальна концентрація в сироватці крові спостерігається через 6– 9 годин. Концентрація стабільної рівноваги досягається після 7 днів терапії. Їжа не впливає на абсорбцію Амлоприл®-Дарниця. Середній об’єм розподілу становить 21 л/кг маси тіла, що вказує на те, що більша частина препарату перебуває в тканинах, а відносно менша – у крові. Більша частина препарату, що перебуває в крові (95 %), зв"язується з білками плазми крові. Амлоприл®-Дарниця піддається повільному, але екстенсивному метаболізму (90 %) у печінці з утворенням неактивних метаболітів, має ефект «першого проходження» через печінку. Метаболіти не мають значимої фармакологічної активності.

Після одноразового перорального прийому період напіввиведення (Т1/2) варіює від 31 до 48 годин, при повторному призначенні Т1/2 становить приблизно 45 годин. Близько 60 % прийнятої внутрішньо дози екскретується із сечею переважно у вигляді метаболітів, 10 % у незмінному виді, а 20–25 % з калом, а також із грудним молоком. Загальний кліренс Амлоприл®-Дарниця становить 0,116 мл/с/кг (7 мл/хв/кг, 0,42 л/год/кг).

У літніх пацієнтів (старше 65 років) виведення Амлоприл®-Дарниця вповільнена (T1/2 65 год) у порівнянні з молодими пацієнтами, однак ця різниця не має клінічного значення.

У пацієнтів з печіночною недостатністю передбачається подовження T1/2, і при тривалому призначенні акумуляція препарату в організмі буде вище (T1/2 до 60 год).

Ниркова недостатність не чинить істотного впливу на кінетику Амлоприл®-Дарниця. Препарат проникає через гематоенцефалічний бар"єр. При гемодіалізі не виділяється.

 

Фармацевтичні характеристики.

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, плоскоциліндричної форми з фаскою.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25°С.

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Амлоприл вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Амлоприл, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Амлоприл, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Амлоприл, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Амлоприл указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Амлоприл указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Амлоприл Аптека «Парус»» или «Аптека «Парус» Амлоприл купить».

large_bottom

Аптека «Парус»: Кардиология

А также покупают...

А также покупают...
Цена 130,00 грн.
Купить
Верошпирон капс. 50 мг. №30
line
Цена 121,00 грн.
Купить
Лизиноприл-Тева таблетки по 20 мг №30
line
Цена 112,00 грн.
Купить
Дифорс 80 табл. п/пл.об. 5мг/80мг N30
large_bottom
Если Вы являетесь постоянным клиентом нашей аптеки, введите свой логин и пароль. И нажмите кнопку «Вход»
Забыли пароль?
Регистрация
small_bottom

Прием заказов:

(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38

Партнеры
Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю! Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!
Аптечный Гид
ucccf
small_bottom

Новости

Новая аптека
• • •
Курьерская служба «УкрПочта Экспресс»
• • •
Отравка заказов через Укрпочту
• • •
новая аптека на Харьковском массиве в Киеве
• • •
Китруда (keytruda) конц. для инф. 100мг/мл фл. 4мл.
small_bottom
Каталог предприятий