Каталог товаров
Наши партнеры
Пожалуйста, обязательно дождитесь звонка от нашего оператора для подтверждения заказа после его оформления.

Карипаин сухой Карипаин сухой

Карипаин сухой, бальзам для тела фл. 1 г, №10

Код товара:
1013542
Производитель:
Kyivmedpreparation, Украина
Наличие:
Есть в наличии

Категория:

Разное

1 749,00 грн
Внешний вид упаковки может отличаться от изображенного

Склад

діючі речовини: папаїн, лізоцим.

допоміжні речовини: хлорид натрію, D(+) - лактози моногідрат.

Протеолітична активність 400 ПО/фл

Властивості

Папаїн (протеолітичний фермент) і Лізоцим (муколітичний фермент) − природні ферменти рослинного походження, отримані з молочного соку папаї (Carica Papaya). Папаїн має протеолітичну дію, здатний розщеплювати некротизовані тканини. Проникаючи через шкіру під дією електрофорезу і накопичуючись в зоні ураження міжхребцевого диска, ферменти впливають на міжхребцеву грижу, яка починає поступово розм'якшуватися і зменшуватися в розмірах. Цього буває достатньо, щоб звільнити нервове закінчення, яке вона затискає, і біль поступово зникає. Також папаїн має протизапальний та протинабряковий ефекти, діє на весь пошкоджений міжхребцевий диск, посилюючи регенерацію хрящових тканин. Папаїн підвищує секрецію колагенового білка, що призводить до фіброзу міжхребцевого диску і стабілізації опорно-рухового сегменту.

Рекомендації щодо застосування

Сухий бальзам для тіла "КАРІПАІН" рекомендується застосовувати як додатковий засіб для комплексної терапії міжхребцевих гриж, протрузій, остеохондрозу хребта, дискогенного радикуліту, плече-лопаткового періартриту, артритів, артрозів, посттравматичних контрактур. Також використовується при келоїдних рубцях різноманітного походження, спайкових процесах.

Спосіб застосування

Каріпаін вводиться методом електрофорезу з позитивного полюсу. Один флакон використовується на одну процедуру. У розведеному вигляді не зберігається.

Вміст флакону Каріпаін розводиться у 5-10 мл фізіологічного розчину безпосередньо перед процедурою. У приготований розчин додається 2-3 краплі Димексиду. Розчин наноситься на фільтрувальний папір білого кольору, розміщений на багаторазовій фланелевій прокладці позитивного електроду. Розмір електроду-прокладки - 10х15 см. На прокладку негативного електроду наноситься розчин еуфіліну. Температура прокладок - 36-39 ° С. Сила струму до 10-15 мА (на початку кожної процедури збільшується поступово). Час експозиції від 10 до 20 хвилин (збільшується поступово).

Застосування курсове - від 1 до 3 курсів, по 20-30 днів кожен, щодня (можливі перерви між процедурами в 1-2 дні)

Інтервал між курсами 1-2 місяці.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів сухого бальзаму (алергічні реакції).

Не застосовувати при гострих запальних процесах у тканинах.

Форма випуску

Флакони 1 г місткістю по 10 мл. По 10 флаконів в картонній коробці.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 0 до +25 °С.

Термін зберігання - 24 місяці.

Дата виготовлення (серія) вказана на етикетці флакону.

Виробник

Виготовлено в Україні.

АТ "Київмедпрепарат", м. Київ, вул. Саксаганського 139

Просмотренные товары Просмотренные товары

На этой странице Вы можете заказать товар Карипаин сухой и уточнить его актуальную цену.

Если у вас возникли какие-либо вопросы по товару или поиску аналогов для Карипаин сухой, Вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефонам (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Вы можете получить информацию по наличию и поиску препарата Карипаин сухой по самым низким ценам, его стоимости и срокам доставки в Ваш город.

Также мы можем доставить Карипаин сухой курьером по Киеву.

Обратите внимание, что актуальность цены на Карипаин сухой указана выше в блоке информации о товаре. Если же товара Карипаин сухой «нет в наличии», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу Карипаин сухой Аптека «Парус» или Аптека «Парус» Карипаин сухой купить.