call_order
(044) 384-20-80
Мы работаем:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°

Диферелин

banner_one
Кол-во товаров: 0
Общая сумма: 0,00
Скидка: 0 %
К оплате: 0,00
Категории
  bg_new Кровяное давление
  bg_new Уровень сахара
  bg_new Иммунитет
  bg_new Женское здоровье
  bg_new Диета, потеря веса
  bg_new Продукты пчеловодства
  bg_new Органические продукты
  bg_new Апитерапия
  bg_new Пищевые масла
  bg_new Косметика для лица
  bg_new Косметика для тела
  bg_new Косметика для волос
  bg_new Косметика для рук и ног
  bg_new Детская косметика
  bg_new Защита от солнца
  bg_new Зубные пасты
  bg_new Натуральное мыло ручной работы
  bg_new Интимная гигиена
  bg_new Бесфосфатные моющие средства
  bg_new Жидкие средства для стирки
  bg_new Vichy (Виши)
  bg_new Плацент-формула
  bg_new Weleda (Веледа)
  bg_new Bioderma (Биодерма)
  bg_new Lierac (Лиерак)
  bg_new Nuxe (Нюкс)
  bg_new La Roche-Posay (Ля Рош-Позе)
  bg_new Nu Skin (Ну Скин)
  bg_new Eucerin (Эуцерин)
  bg_new Phyto (Фито)
  bg_new Filorga (Филорга)
  bg_new Exfoliac (Эксфолиак)
  bg_new Mustela (Мустела)
  bg_new Algotherm (Альготерм)
  bg_new Laino (Лено)
  bg_new Noreva (Норева)
  bg_new Vigor (Вигор)
  bg_new Другое
  bg_new Microlife (Микролайф)
  bg_new A & D Company
  bg_new Omron
  bg_new Пластыри
  bg_new Orthomol (Ортомол)

small_bottom

Поиск и резервирование лекарств

А Б В Г Д Е Ё Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я 0 - 9
Найти
Чтобы найти нужное лекарство, в поле поиска вводим первое слово названия или несколько первых букв и нажимаем кнопку «Найти».
Обратите внимание, строка поиска должна содержать от 3 до 64 символов.
large_bottom

Диферелин (Diphereline) пор. фл. 11.25 мг. + растворитель

Внимание!!!
Продажа лекарств в аптеке осуществляется только после оформления заказа через сайт.
Код товара:  34104
Производитель:  «Ипсен Фарма Биотек, Франция ТОП»
Наличие:  Есть в наличии
Цена: 5630,00 грн.
Количество:   x 5630,00  =  5630,00 грн. Купить
Цена и наличие товара действительны на 23.07.2018
Внимание
Препарат Диферелин является рецептурным, перед применением обязательно проконсультируйтесь у доктора.

Самолечение вредит Вашему здоровью.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону:
(044) 384-20-80.

Инструкция

Инструкция к " Диферелин (Diphereline) пор. фл. 11.25 мг. + раств... "
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 ДИФЕРЕЛІН

 (DIPHERELINE)

 

Загальна характеристика:

міжнародна назва: triptorelin;

основні фізико-хімічні властивості: білий або жовтуватий крихкий порошок, з якого готують молокоподібну суспензію;

склад Диферелин (Diphereline) пор. фл. 11.25 мг. + растворитель: 1 флакон містить 14,58 мг триптореліну памоату, що дорівнює 11,25 мг триптореліну;

допоміжні речовини: кополімер DL молочної та гліколевої кислоти, маніт, натрію кармелоза, полісорбат-80;

склад Диферелин (Diphereline) пор. фл. 11.25 мг. + растворитель розчинника: маніт 16 мг, вода для ін’єкцій.

 

Форма випуску. Порошок для приготування суспензії для внутрішньом’язових ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Аналоги гонадотропін-рилізинг гормону.

Код АТС L02A E04.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Трипторелін є синтетичним декапептидом, аналогом природного GnRH (гормону, який вивільняє гонадотропін). Після короткого початкового періоду стимулювання гонадотропної функції гіпофізу трипторелін чинить інгібуючу дію на секрецію гонадотропіну з подальшим пригніченням як жіночого, так і чоловічого стероїдогенезу.

При застосуванні препарату можливо початкове збільшення рівнів ЛГ (лютинізуючого гормону) та ФСГ (фолікулостимулюючого гормону) у крові та, відповідно, рівня тестостерону у чоловіків і естрадіолу у жінок. При тривалому лікуванні рівні ЛГ та ФСГ зменшуються до концентрації, що призводить до кастраційного рівня тестостерону протягом 20 діб після першої ін’єкції, який залишається на цьому рівні протягом усього періоду застосування препарату.

Фармакокінетика. Після внутрішньом’язового введення дози Дифереліну 11,25 мг максимальна концентрація триптореліну в плазмі спостерігається приблизно через 3 год після ін’єкції. Після фази зниження концентрації, що відбувається протягом першого місяця, до 90-ї доби рівень циркулюючого триптореліну залишається сталим (приблизно від 0,03 до 0,06 нг/мл)

 

Показання для застосування. Аденокарцинома передміхурової залози з метастазами; ендометріоз генітальний та екстрагенітальний; рак молочної залози; передчасне статеве дозрівання у дітей.

 

Спосіб застосування та дози Диферелин (Diphereline) пор. фл. 11.25 мг. + растворитель. Аденокарцинома передміхурової залози: внутрішньом’язова ін’єкція Дифереліну 11,25 мг пролонгованої дії кожні 3 місяці.

Ендометріоз: лікування необхідно починати у перші 5 днів циклу. Одна внутрішньом’язова ін’єкція кожні 3 місяці. Термін лікування залежить від початкового ступеня тяжкості ендометріозу та зменшення клінічних проявів під час лікування. Курс лікування - не більше 6 місяців.

Рак молочної залози: одна внутрішньом’язова ін’єкція кожні 3 місяці.

Передчасне статеве дозрівання: одна внутрішньом’язова ін’єкція із розрахунку 50 мкг/кг кожні 3 місяці.

 

Побічна дія.

У чоловіків

На початку лікування: пацієнти можуть відчувати тимчасове підсилення болю у кістках, що їх вражено метастазами. Спостерігались поодинокі випадки непрохідності сечовивідних шляхів та появлення симптомів, пов’язаних з компресією метастазами спинного мозку. Погіршення клінічної симптоматики трапляється під час тимчасового підвищення рівня тестостерону на початку лікування. Ці явища, як правило, минають через 1 - 2 тижні у процесі продовження лікування. Також у цей період може траплятися тимчасове підвищення фосфотази у плазмі крові.

Протягом лікування: найчастіше випадки побічної дії, що виникають (припливи, зниження лібідо, імпотенція), пов’язані зі зменшенням рівня тестостерону в плазмі.

У жінок

На початку лікування: симптоми, що пов’язані з ендометріозом (біль у ділянці таза, порушення менструального циклу та болісний перебіг менструацій). Згадані симптоми можуть підсилюватись під час початкового і несталого підвищення рівня естрадіолу в плазмі, але повинні зникати протягом 1 - 2 тижнів.

Протягом лікування: частіше за все трапляються випадки припливів, сухості у піхві, зниження лібідо та диспареунії, пов’язаної з гіпофізарно-оваріальною блокадою.

Іноді виникає головний біль, артралгія та міалгія.

У чоловіків та жінок

Алергічні реакції, такі як кропив’янка, висип, свербіж і, дуже рідко, набряк Квінке.

Зміни настрою, порушення сну, дратівливість, депресія, відчуття втоми.

Було зареєстровано декілька випадків нападів нудоти, блювання, підвищення маси тіла, підвищення артеріального тиску, погіршення зору, болю в місцях ін’єкції. У поодиноких випадках спостерігається поява набряків та болісні відчуття у грудних залозах.

Тривале використання аналогів гонадотропін-рилізинг гормону може призвести до демінералізації кісток і є фактором ризику виникнення остеопорозу.

У дітей

На початку лікування: невеликі генітальні крововиливи після першої ін’єкції в 1/3 дівчат, які підтверджують необхідність додаткової терапії медроксипрогестероном ацетатом (40 мг/добу) або ципротероном ацетатом (40 мг/добу) або ципротероном ацетатом (100 мг/добу) протягом першого тижня лікування.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Вагітність: перед початком лікування необхідно впевнитись у відсутності вагітності у пацієнтки.

За відсутності інформації про надходження препарату у материнське молоко та можливий його вплив на дитину Диферелін 11,25 мг не слід застосовувати у період лактації.

 

Особливості застосування. Аденокарцинома передміхурової залози: періодичний контроль рівня тестостерону у крові (< 1пг/мл).

Ендометріоз: до початку застосування застосування препарату необхідно переконатись у відсутності вагітності. Періодичний контроль рівня естрадіолу у крові (< 50 пг/мл). У випадках тривалого використання потрібно стежити за кістковою тканиною.

Механізм дії Дифереліну 11,25 мг є таким, що унеможливлює вагітність до остаточного виведення залишків препарату з організму.

 

ІНСТРУКЦІЯ щодо проведення ін’єкції препарату

Суспензія порошку у розчиннику має робитися безпосередньо перед застосуванням шляхом ретельного струшування флакона з метою отримання однорідної суміші.

Необхідно повідомляти лікаря про випадки неповної ін’єкції, що призвели до втрат кількості суспензії більшої, ніж звичайно лишається у шприці для ін’єкцій.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Необхідно радитися з лікарем щодо можливості одночасного призначення інших ліків.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі 15 - 25° С. Термін придатності - 2 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Диферелин вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Диферелин, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Диферелин, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Диферелин, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Диферелин указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Диферелин указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Диферелин Аптека Парус» или «Аптека Парус Диферелин купить».

large_bottom

Аптека «Парус»: А также покупают...

А также покупают...

Цена 396,00 грн.
Купить
Провирон табл. 25 мг. №20
line
Цена 458,00 грн.
Купить
Дивигель гель 0.1% пак. 1 мг. №28
line
Цена 246,00 грн.
Купить
Дивигель гель 0.1% пак. 0.5 г. №28
large_bottom
Авторизация
Если Вы являетесь постоянным клиентом нашей аптеки, введите свой логин и пароль. И нажмите кнопку «Вход»
Забыли пароль?
Регистрация
small_bottom

Прием заказов:

(097) 453-33-60
(095) 809-13-22
(063) 870-83-27
Скорая помощь
ОРВИ/ОРЗ
89
Бронхит
63
Отит
52
Пневмония
45
Артрит
22
Диарея
20
Аллергия
18
Гастрит
5
Лекарства
Арбидол
Амиксин
Гропринозин
Амизон
Энгистол
Анаферон
Респиброн
Оцилококцинум
small_bottom
Партнеры


Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю! Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!
Аптечный Гид
Интернет-магазин женского белья Bebetta
ucccf
small_bottom
Новости
Снижаем цены
• • •
Курьерская служба «УкрПочта Экспресс»
• • •
Отравка заказов через Укрпочту
• • •
новая аптека на Харьковском массиве в Киеве
• • •
Китруда (keytruda) конц. для инф. 100мг/мл фл. 4мл.
small_bottom
Каталог предприятий