call_order
(044) 384-20-80
Мы работаем:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°

Ефективність препарату «Гівалекс» у складі комплексу лікувально-профілактичних заходів у дітей із хронічним катаральним гінгівітом

banner_one
Кол-во товаров: 0
Общая сумма: 0,00
Скидка: 0 %
К оплате: 0,00
Категории
  bg_new Кровяное давление
  bg_new Уровень сахара
  bg_new Иммунитет
  bg_new Женское здоровье
  bg_new Диета, потеря веса
  bg_new Продукты пчеловодства
  bg_new Органические продукты
  bg_new Апитерапия
  bg_new Пищевые масла
  bg_new Косметика для лица
  bg_new Косметика для тела
  bg_new Косметика для волос
  bg_new Косметика для рук и ног
  bg_new Детская косметика
  bg_new Защита от солнца
  bg_new Зубные пасты
  bg_new Натуральное мыло ручной работы
  bg_new Интимная гигиена
  bg_new Бесфосфатные моющие средства
  bg_new Жидкие средства для стирки
  bg_new Vichy (Виши)
  bg_new Плацент-формула
  bg_new Weleda (Веледа)
  bg_new Bioderma (Биодерма)
  bg_new Lierac (Лиерак)
  bg_new Nuxe (Нюкс)
  bg_new La Roche-Posay (Ля Рош-Позе)
  bg_new Nu Skin (Ну Скин)
  bg_new Eucerin (Эуцерин)
  bg_new Phyto (Фито)
  bg_new Filorga (Филорга)
  bg_new Exfoliac (Эксфолиак)
  bg_new Mustela (Мустела)
  bg_new Algotherm (Альготерм)
  bg_new Laino (Лено)
  bg_new Noreva (Норева)
  bg_new Vigor (Вигор)
  bg_new Другое
  bg_new Microlife (Микролайф)
  bg_new A & D Company
  bg_new Omron
  bg_new Пластыри
  bg_new Orthomol (Ортомол)

small_bottom

Поиск статьи

Ключевое слово: Раздел:
Найти
large_bottom
Статьи
Для детей Ефективність препарату «Гівалекс» у складі комплексу лікувально-профілактичних заходів у дітей із хронічним катаральним гінгівітом

Резюме. Захворювання тканин пародонту є одними з найпоширеніших у стоматологічній практиці. У структурі стоматологічних захворювань у дітей значна питома вага хронічного катарального гінгівіту. У формуванні захворювання істотну роль відіграють: порушення гігієни порожнини рота, надлишкова мікробна колонізація, запальні процеси у тканинах ясен. З метою зниження швидкості бляшкоутворення, показників мікробної колонізації порожнини рота й запальних явищ до складу комплексного лікування дітей з катаральним гінгівітом додали препарат «Гівалекс», який забезпечує комплексну дію на тканини порожнини рота – антисептичну, протизапальну, знеболюючу. Включення препарату «Гівалекс» до складу комплексу лікувально-профілактичних заходів у дітей із хронічним катаральним гінгівітом дозволило значно знизити показники гігієнічних індексів, індексу РМА й забезпечило стабільність зазначених показників протягом шести місяців після лікування.

Ключові слова: хронічний катаральний гінгівіт, комплекс лікувально-профілактичних заходів, Гівалекс.

Захворювання тканин пародонту є одними з найбільш поширених патологічних станів у терапевтичній стоматологічній практиці. Сучасні тенденції свідчать про зростання їх питомої ваги у структурі стоматологічних захворювань, у тому числі в дитячого населення. Особливості клінічної ситуації обумовлені збільшенням впливу факторів ризику, що визначають формування та прогресування захворювань тканин пародонту.

Серед чинників, що безпосередньо впливають на перебіг захворювань тканин пародонту в дітей, одне з провідних місць займає характер мікробної колонізації. Головним чинником, що сприяє порушенню мікроекології порожнини рота в дітей, є нераціональна нерегулярна гігієна порожнини рота. При цьому має місце тісний взаємозв’язок між незадовільною гігієною, показниками ураженості зубів карієсом і вираженістю запальних явищ у тканинах пародонту.

Бактерії зубної бляшки вважаються джерелом бактерій при формуванні гінгівіту та пародонтиту. Запальний процес у пародонті починається з утворення сублінгвальної «зубної бляшки» у результаті колонізації поверхні зубів факультативними анаеробами (A. viscosus, Str. mutans, B. melaninogenicus, F. nuclearum). У процесі подальшого розвитку мікроби та продукти їх життєдіяльності долають епітелій пародонту й інвазують підлеглі тканини. Одним із провідних механізмів проникнення бактерій в ясна є їх транслокація (переміщення із бляшки) шляхом інвазії в ясна з наступним інфікуванням усього пародонтального комплексу. Цей етап фактично є колонізацією пародонтопатогенними бактеріями та закріпленням інфекційних агентів у тканинах пародонту. Наступний етап – альтерації колонізованих тканин – є результатом подальшої міжклітинної та тканинної взаємодії збудника й хазяїна.

Таким чином, раціональна гігієна порожнини рота в дітей, спрямована на зменшення ризику бляшкоутворення, ефективне своєчасне видалення назубних відкладень є важливою складовою комплексного лікування катарального гінгівіту в дітей. Важливими патогенетичними чинниками формування та прогресування хронічного катарального гінгівіту є вираженість мікробної колонізації та явищ запалення у тканинах ясен. Тому до складу комплексного лікування необхідно включати засоби, що мають антибактеріальну та протизапальну ефективність.

Саме такі властивості проявляє препарат «Гівалекс» фірми «Norgine Pharma» – лікарський засіб, що одночасно забезпечує антисептичну, протизапальну та знеболюючу дію та має дві зручні для використання у клініці форми випуску: розчин для полоскання горла й порожнини рота та спрей. До складу препарату «Гівалекс» входить антисептик гексетидин, що має широкий спектр дії не тільки на бактерії, а й на деякі види грибків; саліцилат холіну, що має протизапальну, жарознижуючу та знеболюючу дію. Остання підсилюється наявністю хлорбутанолу.

Результати досліджень Г.Ф. Білокліцької та співавт. (2005) виявили високу бактеріостатичну ефективність Гівалексу в різних розведеннях (1:2–1:16) стосовно умовно патогенних бактерій, традиційно представлених у порожнині рота. А.А. Тимофєєв, О.А. Ухарська (2006) довели антисептичну, протизапальну та знеболюючу дію та дезодоруючий ефект Гівалексу й рекомендували включати препарат для профілактики післяопераційних ускладнень при проведенні оперативних втручань, пов’язаних із видаленням доброякісних пухлин і пухлиноподібних утворень щелеп і навколощелепних м’яких тканин. Л.П. Чулаєвська, О.П. Вєсова (2001) отримали позитивні результати препарату «Гівалекс» при лікуванні хворих на хронічний рецидивуючий афтозний стоматит.

Тому метою нашого дослідження було визначення клінічної ефективності препарату «Гівалекс» у складі комплексного лікування дітей із хронічним катаральним гінгівітом.


Н.О. Савичук, О.В. Савичук

Інститут стоматології НМАПО ім. П.Л. Шупика
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця

0 vote_up 0 vote_down 12 августа 2010, 10:38 0 comment Назад ...

комментарии:

Пока никто не оставил комментарий к этой статье.

Оставить комментарий:

large_bottom
Авторизация
Если Вы являетесь постоянным клиентом нашей аптеки, введите свой логин и пароль. И нажмите кнопку «Вход»
Забыли пароль?
Регистрация
small_bottom

Прием заказов:

(097) 453-33-60
(095) 809-13-22
(063) 870-83-27
Скорая помощь
ОРВИ/ОРЗ
89
Бронхит
63
Отит
52
Пневмония
45
Артрит
22
Диарея
20
Аллергия
18
Гастрит
5
Лекарства
Арбидол
Амиксин
Гропринозин
Амизон
Энгистол
Анаферон
Респиброн
Оцилококцинум
small_bottom
Партнеры
Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю! Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!
Аптечный Гид
ucccf
small_bottom
Новости
Снижаем цены
• • •
Курьерская служба «УкрПочта Экспресс»
• • •
Отравка заказов через Укрпочту
• • •
новая аптека на Харьковском массиве в Киеве
• • •
Китруда (keytruda) конц. для инф. 100мг/мл фл. 4мл.
small_bottom
Каталог предприятий